Uwaga: Ten dokument jest tłumaczeniem. W razie niejasności o dokładnym znaczeniu, należy zapoznać się z oryginalną angielską klikając na flagę angielski na dole tej strony.

Odpowiedzialność za treść

Jako dostawca usług jesteśmy odpowiedzialni za treści na tych stronach w ramach ogólnego prawa. Nie jesteśmy zobowiązani jako usługodawcy do monitorowania przekazywanych lub przechowywanych informacji zagranicznych lub do zbadania okoliczności, które wskazują na bezprawną działalność. Zobowiązania do usunięcia lub zablokowania korzystania z informacji w ramach ogólnego prawa pozostają nienaruszone. Jednak istotne Odpowiedzialność jest możliwe tylko od daty znajomości konkretnego naruszenia. Po otrzymaniu zgłoszenia takich naruszeń, będziemy niezwłocznie usuwać treści.

 

Odpowiedzialność za linki

 

Nasza oferta zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych, nad którymi nie mamy kontroli. Dlatego nie możemy przyjąć żadnej odpowiedzialności za ich treść. Dany operator lub operator takich miejsc jest zawsze odpowiedzialny za zawartość stron z odnośników. Powiązane strony zostały sprawdzone podczas łączenia ewentualnych naruszeń prawa. Nielegalne zawartość nie było rozpoznać w momencie łączenia. Stała kontrola stron jest nieuzasadnione bez konkretnych dowodów naruszenia. Po otrzymaniu zgłoszenia naruszeń, będziemy niezwłocznie usuwać takie linki.

 

Prawo autorskie

 

Treści i dzieła na tych stronach stworzonych przez operatora podlegają Europejskiej prawa autorskiego. Powielanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie i jakiekolwiek wykorzystywanie poza granicami praw autorskich wymaga pisemnej zgody danego autora lub twórcy. Pliki do pobrania i kopie tych stronach są dozwolone tylko do prywatnego, niekomercyjnego użytku. O ile treść nie jest tworzony przez operatora strony internetowej, praw autorskich osób trzecich. Składki osób trzecich są jako takie oznaczone. Powinieneś być świadomy naruszenia praw autorskich, prosimy o podpowiedź. Na zgłoszenie naruszenia, natychmiast usuniemy takie treści.

Leave Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

clear formSubmit

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.